Rýchla ponuka na mieru
Montáž systému VAM R1 do akéhokoľvek auta
Montáž systému VAM R1 do akéhokoľvek auta

Je to tu: prišiel čas na nové auto. Do vrecka hlboko nemáte, takže sa rozhodnete pre čisto nové. Pozriete si zopár modelov na internete, nájdete najbližšiu predajňu, z testovacej jazdy ste nadšení a zastavíte sa už len pri dopade pera na podpisové miesto na zmluve s myšlienkou, či ste si vybrali naozaj dobre.

Čo by ste mali pred kúpou auta zvážiť?

V prvom rade si musíte ujasniť, aké auto chcete a na čo presne ho budete využívať. Podľa týchto parametrov by ste si mali zvoliť veľkosť auta, výbavu, želaný objem a druh motora. Porovnajte si rozličné typy modelov rôznych značiek, neupriamujte sa iba na jednu či dve. Ak už auto vybraté máte, preštudujte si recenzie a skúsenosti užívateľov s týmto autom a porovnajte ho aj s inými modelmi podobnej rady.

Ukážka montáže neprekonateľného zabezpečenia auta VAM R1

​A čo robiť, keď sa už nachádzate v predajni?

Okrem absolvovania skúšobnej jazdy, čo je dnes už samozrejmosťou, sa popýtajte aj na cenu vozidla. Odporúčaná maloobchodná cena je najvyššia suma, ktorú vám predajca môže zaúčtovať. Ak predajca s cenou dole ísť nechce, skúste sa pokúsiť dostať zdarma aspoň zimné pneumatiky, extra výbavu či predĺženie záruky. Neriešte tiež naraz financovanie, leasing a predajnú cenu. Predajcovia to radi využívajú vo svoj prospech a budú vám prezentovať skôr nízku mesačnú splátku ako vysokú celkovú cenu vozidla.

Ako ho spoľahlivo ochrániť pred krádežou?

Či už zvažujete kúpu nového auta, máte ojazdené alebo kupujete predvádzacie vozidlo, potrebujete ho ochrániť pred krádežou. A keďže systémy zabezpečenia auta výrobcom nie sú dostatočné na to, aby zaistili neodcudziteľnosť vášho vozidla, zabezpečte si ho doteraz neprekonaným VAM systémom.

Odblokovanie systému VAM R1 je veľmi jednoduché

​Tento systém je založený na princípe elektro-mechanického zabezpečenia, čím sa líši od väčšiny autoalarmov či iných zabezpečovacích zariadení vozidiel, ktoré sú založené výhradne na elektronickom alebo mechanickom princípe, čo však nie je dostačujúce. Ako hovorí Richard Vámoš, majiteľ spoločnosti VAM system: „Je potrebné, aby zabezpečenie chránilo viacero častí, ideálne na rôznych miestach. Preto sme vyvinuli náš zabezpečovací systém VAM, ktorý blokuje pod mechanickou kombináciou naraz až 6 vecí.“

O doteraz neprekonanom systéme, ktorý je možné namontovať do všetkých typov vozidiel (s výnimkou vozidiel vyrobených pred rokom 2000 a veteránov kvôli nedostatočnému elektronickému systému), si prečítajte viac na: autoalarm-vamos.sk, alebo kontaktujte nášho predajcu na čísle +421 902 846 888.

Rýchla cenová ponuka

* Povinné položky

Alebo nám zavolajte na +421 902 846 888